Latest News

All news »

Why in Lviv

Lviv

Lviv is a unique city, in which the history, culture, mentality of two worlds – the East and the West – are tolerantly merged

«Висить ябко, висить... Одне вже впало». Розмова про пошук ефективного підходу до викладання української мови як іноземної

News2015-06-17

Запрошуємо на розмову в Книгарня “Є” про пошук ефективного підходу до викладання української мови як іноземної та презентацію підручників із серії “Яблуко”. 

Дата події: 25.06.2015 о 18:00.

Учасники – авторка базового рівня Мар’яна Бурак, авторка вищого рівня Олена Синчак, керівник проекту Роман Васьків. Підручники з української мови як іноземної зі серії “Яблуко ” є сучасним багаторівневим навчально-методичним комплексом для поглибленого вивчення української мови в чужомовній аудиторії.

Серія включає підручники трьох рівнів: базового (авторка Мар’яна Бурак, середнього (авторка Наталія Бартків) і вищого (авторка Олена Синчак), над якими викладацький колектив Школи української мови та культури УКУ працював упродовж останніх п’яти років.

Підручники створено за новітньою комунікативно зорієнтованою методикою викладання мови як іноземної та із застосуванням індуктивного методу подання навчального матеріалу. Ви знайдете в них доступні пояснення складних граматичних явищ, чимало принадних текстів для читання, соковитих слів і фраз із літературного та розмовного вжитку, комунікативних ігор та розваг, а також низку помічних додатків наприкінці.

Підручники трьох рівнів доповнюють аудіоматеріали, робочий зошит, ігровий додаток (“Комунікативні ігри та розмваги”) і підбірка з тестовими завданнями для викладача і викладачки.

Переглянути промоційні копії підручників та замовити можна тут

 

Адреса Книгарні «Є»:просп. Свободи, 7 http://book-ye.com.ua