Latest News

All news »

Why in Lviv

Lviv

Lviv is a unique city, in which the history, culture, mentality of two worlds – the East and the West – are tolerantly merged

Візит Світлани Роговик координатора програм словянських мов Мічиганського Університету

На запрошення школи української мови та культури до УКУ з візитом приїхала Світлана Роговик, координатор програми словянських мов, кафедри слов’янських мов та літератури Мічиганського Університету, взяти участь в семінарі з викладання української мови як іноземної, який проходив в УКУ 24 липня 2013 року.

1.jpg

В семінарі взяли участь викладачі та працівники УКУ які працюють або викладають для іноземних студентів.

2.jpg

Пані Світлана розповіла про свій досвід викладання української мови як іноземної для студентів не українського походження та поділилась власним дослідженням сучасного стану вивчення та викладання української мови як іноземної в США. Також пані Світлана розповіла про курси української мови як іноземної та програми з українознавства які викладаються в Мічиганському Університеті.

4.jpg

Як розповів керівник школи Роман Васьків: «Такі візити з обміну досвіду є дуже важливі для нашої команди, оскільки дозволяють підготуватись до потреб студентів, які планують приїхати до УКУ на навчання. Також ми мали можливість поділитись власним досвідом та напрацюваннями. Пані Світлана подивилась як проходь лекції, поспілкувалась із студентами та викладами школи. Тепер ми працюємо над розвитком спільних курсів та програм разом з кафедрою слов’янських мов та літератури Мічиганського Університету».