Latest News

All news »

Why in Lviv

Lviv

Lviv is a unique city, in which the history, culture, mentality of two worlds – the East and the West – are tolerantly merged

Media about us

Українська мова на експорт

Кореспондент РІСУ завітав у Богословський корпус УКУ, що на вул. Хуторівка 35-А, де розташувалася Школа, аби на власні очі подивитися, як проходить навчання та поспілкуватися зі студентами.

Студентів школи української мови та культури у Львові найбільше дивують маршрутки та базари.

Україна очима іноземця. Що таке бути в Україні та вчити українську мову? Більше про школу та враження студентів літньої програми 2012 у статті Отара Довженка.

Як навчити іноземця української мови?

Інтерв`ю з викладачкою Школи української мови та культури Оленою Синчак, де Олена розповідає про свої секрети навчання, а також різні цікавинки про те, якою Україна здається іноземцям на початку та прикінці їх подорожі.

Публікація: Інтернет радіо університету УКУпочці, лютий 2012

Замість відпустки – Школа української мови

У Львові розпочався новий навчальний семестр у Школі української мови та культури при Українському католицькому університеті для іноземців. Протягом кількох тижнів гості з різних країн світу знайомитимуться з Україною та українцями...

Публікація: "Високий Замок"

УКУ навчатиме української мови іноземців з десяти країн світу

У Школі української мови та культури Українського католицького університету цього року навчаються понад 50 студентів з 10 країн світу.

Публікація: "Західна інформаційна корпорація"

УКУ організував інтенсивне вивчення української для іноземних студентів

Цього року у Школі української мови та культури УКУ навчаються близько 50 студентів з Америки, Канади, Англії, Німеччини, Австралії, Польщі, Австрії, Польщі, Франції та Нідерландів. Навчання складається з 3 сесій по 3 тижні.

Публікація: "Українсько-Польський Центр Академічних Обмінів"

Розпочалась Школа української мови та культури

Солов’їна мова для іноземців. В Українському Католицькому Університеті розпочалась щорічна, вже 9-та Школа української мови та культури... (дивись відео)

Публікація: Телеканал новин "24"